Jste lektor angličtiny pro děti?

Hledáte výukové obrázky (flash cards) a pracovní listy?

Už vás nebaví trávit spoustu hodin na internetu a stahovat materiály z různých zdrojů?

Pak jste tu správně!

Z vlastní zkušenosti vím, jak časově náročné je tvořit flash cards a vyhledávat pracovní listy, které se pak často tematicky neshodují. 

Proto jsem vytvořila sadu výukových obrázků, které přesně korespondují s úkoly obsaženými v pracovním sešitu English activity book. 

Tyto materiály jsou přesně na míru předškolním dětem a dětem mladšího školního věku, které s angličtinou teprve začínají. 

Stačí vše jen vytisknout, a vzít s sebou na lekci.  Vše tak budete mít každý rok perfektně připravené a můžete to používat opakovaně a to bez práce!

Kdo pro vás s láskou materiály vytvořil?

Jsem autorka projektu Englishland, lektorka angličtiny a učitelka předškolních dětí. 

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy obor Učitelství pro MŠ a Montessori kurz v Irsku ukončený diplomem. V Anglii jsem úspěšně složila mezinárodní zkoušku z angličtiny FCE a v Čechách získala TEFL certifikát pro výuku angličtiny.

S dětmi pracuji již dvacet let většinou jako učitelka a lektorka, kterou jsem se stala po pobytech v anglicky mluvících zemích. 

Nyní předávám své zkušenosti dál, protože vnímám, že spousta lektorů a učitelů hledají informace, jak učit angličtinu pro děti. 

 

Na co se můžete těšit?

Výukové obrázky (flash cards)

V balíčku je 110 obrázků ze 17ti nejběžnějších témat, která naleznete i v pracovním sešitu. Budete tak mít ke každému slovíčku v pracovním sešitě stejný barevný obrázek. 

S těmito obrázky doporučuji hrát na lekcích různé hry, kde děti uslyší slovíčka v kontextu. To vám umožní se k probraným tématům snadno vracet a látku opakovat. 

Výukové obrázky doporučuji ještě podlepit barevným papírem podle témat, jak to vidíte zde a zalaminovat. Pak už jen stačí vybrat konkrétní téma a vzít je s sebou na Vaši skvělou lekci!

Jak flash cards vypadají?

Společně s flash cards obdržíte English Activity Book....

Co naleznete v English Activity Book?

17 pracovních listů

Každý pracovní list (PL) je na jiné téma a obsahuje 6 - 7 nových slovíček.
Témata: Hello children, Family, Colours, Winter clothes, Animals, Body, Food and drinks, Sweets, Zoo animals, Fruits, Weather, Clothes, Vegetable, Pets, Transport, Things, Toys,
Jedno téma můžete s dětmi probrat na jedné lekci. Vše vám tak krásně vyjde na celý školní rok.

Jednoduché úkoly, které děti rády vyplňují

Ve spodní části každého PL naleznete zadání, které pak dětem vysvětlíte jednoduchou angličtinou. U dvou úkolů jsem vám přidala i odkazy na písničky, které můžete s obrázky využít.

Seznam dalších výukových metod pro děti

Ačkoliv jsou PL hezky propracované, nejedná se pochopitelně o jedinou metodu, kterou s dětmi na angličtině využíváte. Možností je spousta, jak obohatit vaše lekce a v tomto sešitu jsem je pro vás vypsala.

Jak vypadají pracovní listy v English Activity Book......

Kolik to vše stojí?

Cena těchto flash cards společně s pracovním sešitem je 245kč

Za tuto příznivou cenu budete mít materiály na celý školní rok. Vše obdržíte elektronicky, takže je můžete používat do nekonečna dle libosti. Stačí je jen vytisknout. Tyto materiály vám výborně poslouží k tomu mít ve vaší výuce systém. 

Pracovní listy můžete dětem na každou lekci buď kopírovat a nebo můžete celý sešit vytisknout každému dítěti zvlášť, a vaše výuka bude vypadat profesionálněji. 

Máte obavy, že se Vám materiály nebudou líbit?

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni, proto pokud zjistíte, že se vám zakoupené materiály nelíbí, bez otázek vám do čtrnácti dnů vrátím peníze zpátky. 

Klikněte na tlačítko OBJEDNAT a objednejte si tyto materiály TEĎ. 

Vše vám přijde na e-mail ihned po připsání platby.