Hledáte inspiraci na angličtinu pro děti se zimní tématikou?

Líbily by se vám materiály a hry k vytisknutí včetně vypracovaných lekcí?

Kdo jsem a co pro Vás mám?

Jmenuji se Karina Černá a jsem metodička a lektorka angličtiny pro děti. 

To znamená, že pro vás vymýšlím na angličtinu hry, aktivity, pomůcky a písničky tak, aby to bavilo děti i vás, a aby na angličtině nebyla nuda. 

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy obor Učitelství pro MŠ a Montessori kurz v Irsku ukončený diplomem. V Anglii jsem úspěšně složila mezinárodní zkoušku z angličtiny FCE a v Čechách získala TEFL certifikát pro výuku angličtiny.

S dětmi pracuji již dvacet let. Nejprve jsem začínala jako au-pair v anglickém Brightonu a italském Milánu. Potom jsem pracovala v Montessori mateřské škole v irském Dublinu. Měla jsem tak spoustu krásných příležitostí vzdělávat děti v angličtině.

Baví mě být s dětmi na lekcích angličtiny kreativní a proto šířím své nadšení dál. Vytvořila jsem pro vás propracované materiály na angličtinu pro děti na téma Zima.

Na co se v eBooku Winter Lesson Plans můžete těšit?

Lesson plans

V eBooku naleznete 75 stránek podrobně vypracovaných plánů na témata: Winter clothes, Winter sports, Winter fun, Christmas a Valentine. To znamená, že budete mít hotové plány na nejběžnější zimní témata. Nebudete tedy muset již nic zdlouhavě hledat na lekce po celé zimní období.

What´s in the lesson plans?

V každé lekci na Vás čekají detailně popsané klidové a živější aktivity pro děti. Jedná se o práci v kroužku na zemi a nebo volně v prostoru třídy. Naleznete zde tedy činnosti, hry, písničky, tvoření a pracovní listy. Vaše lekce tak budou originální a neotřelé.

Printables

V příloze je pro Vás připravena hromada materiálů na hry, které si můžete vytisknout, zalaminovat a vzít na své báječné lekce angličtiny. To Vám zaručí, že s nimi budete moci hrát skvělé hry, díky kterým si učivo s lehkostí osvojí.

Flash cards

Ke každé lekci obdržíte originální, kreslené výukové obrázky. Dohromady jich je 47. Budete tak moci děti snadno naučit nová slovíčka. V eBooku se dozvíte, jak efektivně pracovat s flash cards.

Pojďte nahlédnout dovnitř...

Co o eBooku říkají učitelé?

"Zima je krásné období a na lekcích angličtiny se s ním dá skvěle pohrát. Díky eBooku od Englishlandu jsem získala úžasné materiály, podklady i podporu, jak to celé uchopit. Byla jsem naprosto ohromená detailně rozpracovanými a rozplánovanými tématy, ke kterým autorka vytvořila také hromadu ručně malovaných flashcards a spoustu pracovních listů. Prostě jen vezmete a jdeme na lekci - za mě paráda. Jak se říká, na internetu je toho spousta, ale tady je vše v jednom balíčku na celou zimu, a to se vyplatí na lekce mít! Všem lektorům doporučuji."
"Zimní ebook s plány na lekce pro nejmenší se Karině opět moc povedl. Obsahuje nápadité inspirace na učení slovní zásoby, její procvičování, hravé TPR i všechny flashcards, videa a pracovní listy, které v lekcích určitě využijete. Obrázky jsou milé a pomohou dětem si nová slovíčka lépe zapamatovat. Vyskytují se opakovaně jak ve flash kartách, omalovánkách, tak v pracovních listech a videích, takže se dětem dostanou pevně do podvědomí. Moc si přeji být opět malá a chodit do lekcí připravených podle Karinina návodu. Už se těším, až plán použiji ve svých hodinách."
"Wooow, Karčin eBook Winter Lesson Plans je naprostá bomba! Takhle precizně zpracované Lesson Plans se hned tak nevidí. Jako lektorka angličtiny vím, kolik času zabere připrava na hodiny a zvlášť na hodiny s dětmi. Tady máte vše na stříbrném podnose a ještě doplněné o všechny materiály, které budete potřebovat - flash cards, odkazy na písničky...prostě neskutečná zásoba materiálu pro všechny lektory, kteří chtějí dětem připravit perfektní hodiny angličtiny. Kari, díky!!!"
"Nádherně a detailně zpracovaný průvodce výuky angličtiny. A to přesně na tento nádherný zimní čas. Jsem z něj nadšená. Člověk nemusí o ničem přemýšlet a složitě se připravovat. Díky Karin má po ruce nádherně vypracovanou poutavou vyučovací hodinu včetně veškerých pomůcek jako jsou kartičky nebo odkaz na tématickou písničku. Karin je profík a ví, jak děti zaujmout, pobavit a jen tak nenápadně je při tom ještě naučit anglicky ❤️."
"Pokud si chcete ušetřit práci, najdete zde naprosto detailní přípravy na výuku angličtiny zaměřenou na zimu. Moc se mi líbí, že máte vše v jednom, nic nemusíte hledat, a to včetně odkazů na písničky. Stačí si vytisknout, vystřihnout a děti se mají na co těšit."
"V eBooku Winter Lesson Plans od Kari najdete krásnou autorskou tvorbu ve formě vkusných obrázků vhodnou pro předškolní nebo prvostupňové děti.Z plánů hodin bych vyzdvihla především to, že slovní zásoba a aktivity jsou pečlivě vybrané a prakticky zaměřené. Plány jsou přehledné a je z nich jasné, co se žáci naučí a jaké materiály si budeme potřebovat připravit. Líbí se mi, že autorka vybrala několik opakujících se, ale zábavných aktivit na které děti naučíme a nemusíme jim již vysvětlovat pravidla a ušetříme tak v hodinách mnoho čas. K eBooku náleží velké množství dalších podpůrných cvičení jako vybarvování, kartičky s rozkazy, logické doplňování řad, domino aj."

Kolik stojí tento eBook?

Hodnota tohoto ebooku včetně všech obsáhlých příloh a výukových obrázků je 750 Kč. 

Nyní ho však můžete zakoupit za 590 Kč. 

Kurz je možné také zakoupit v Eurech. Cena je 24 eur.

Za tuto cenu obdržíte eBook s podrobnými lekcemi, dále výukové obrázky a přílohy s hromadou materiálů a her k vytisknutí. Naleznete zde i videa na nové jednoduché písničky a některé činnosti. Díky těmto materiálům se budete cítit skvěle připraveni na celé zimní období. Obohatíte své lekce o nové nápady  a získáte novou inspiraci.

Když jsem učila na plný úvazek, hodně mne frustrovalo, že jsem neměla moc času na tvoření zajímavých aktivit a činností pro děti. Možná, že to znáte. Jste celý den v práci, přijdete domů a ještě byste měli něco tvořit. Kde na to brát energii? Kde na to brát čas? Ne každého učitele to i baví.

Mě to baví moc a proto jsem ebook Winter Lesson Plans pro vás vytvořila. Věřím, že vám ušetří mnoho vymýšlení a plánování a že obohatí vaše lekce. Budete tak mít mnohem více času na jiné zimní či předvánoční aktivity.  

A co když zjistíte, že se Vám materiály nelíbí?.....

Chápu, že kupovat materiály přes internet může být tak trochu risk. Co když se Vám to nebude líbit? Co když to nebude podle Vašich představ? 

I v tomto případě poskytuji garanci vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení. Nemusíte se tedy bát, že byste šlápli vedle. 

Možná Vás ještě napadají nějaké otázky. Například:

Pro jakou věkovou skupinu jsou materiály? – Vypracované lekce s materiály jsou určené pro děti předškolní a pro první stupeň. 

O jakou pokročilost se jedná? – Lekce jsou vhodné pro děti, které s angličtinou začínají a nebo jsou mírně pokročilé. Velmi záleží na lektorovi, jak lekci pojme. Děti se neučí jen pár slovíček, které jsou na flash cards, ale lektor na lekci mluví co nejvíce anglicky. Tzn., jednoduchou angličtinou popisuje, co právě dělají, instrukce ke hrám apod. Takže mluví ve větách a slovíčka zasazuje do kontextu. Proto se tyto materiály hodí jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. 

Navazují na sebe jednotlivé lekce? – Lekce jsou sestaveny tak, že se mohou učit v pořadí, ve kterém jsou v eBooku a krásně na sebe navazují, ale můžete si i vybrat jednotlivé lekce zvlášť, jak budete potřebovat. Můžete si i vybrat aktivity, které se Vám líbí a sestavit si podle toho lekci svoji.  

Pokud Vás toto vše zaujalo, objednejte si eBook Winter Lesson Plans teď hned.

Obohaťte své výukové portfolio o tyto krásné materiály, se kterými budou Vaše lekce pestré a zábavné.