Hledáte informace, jak učit angličtinu pro děti?

Pátráte dlouhé hodiny na internetu, abyste našli nějaké hry, písničky a říkanky?

Zajímá vás, jak učit angličtinu pro děti kreativně a tak, aby to děti bavilo?

Pak tu pro vás něco mám….

Možná si stejně jako já před dvaceti lety kladete tyto otázky:

Já už jsem odpovědi na tyto otázky našla a s nadšením jsem je všechny pro vás napsala do eBooku s názvem:

Jak učit děti angličtinu bez učebnic

Kdo jsem a proč právě já?

Jsem metodička a lektorka anglického jazyka pro děti. To znamená, že kromě rozvíjení dětí v angličtině mě také velmi baví vymýšlet pro ně na angličtinu hry, pomůcky a písničky, které pak pomáhají lektorům a rodičům učit děti hravě a zábavně. 

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy obor Učitelství pro MŠ a Montessori kurz v Irsku ukončený diplomem. V Anglii jsem úspěšně složila mezinárodní zkoušku z angličtiny FCE a v Čechách získala TEFL certifikát pro výuku angličtiny.

S dětmi pracuji již dvacet let většinou jako učitelka a lektorka, kterou jsem se stala po pobytech v anglicky mluvících zemích. 

Nyní předávám své zkušenosti dál, protože vnímám, že spousta lektorů a učitelů hledají informace, jak učit angličtinu pro děti. 

 

Co naleznete v eBooku?

Jak učit děti angličtinu podle věku?

Dozvíte se, jak pracovat s dětmi podle věku a jaké činnosti volit. Porozumíte tak lépe dětskému myšlení a lekce vám půjdou jako po másle.

Plánování lekce

Vytisknete si super jednoduchý plán, který si budete moci s sebou vzít na lekci. Plánování lekce vás proto bude stát minimum času.

Hry

Díky hrám v tomto eBooku budete aktivně rozvíjet u dětí mluvení a poslech. Hry také budete moci využívat na opakování slovíček. U každé hry naleznete ilustraci, podle které hru snadno pochopíte.

Říkačky

Budete mít k dispozici 9 pohybových říkaček z nejznámějších témat včetně návodů v podobě videoukázek.

Originální písničky

V eBooku také naleznete 9 mnou vymyšlených písniček, které se vám budou hodit na procvičování nejčastějších slovíček z témat například zvířátka, ovoce, barvy, jídlo, oblečení atd. Vypracovala jsem pro vás videonávody, takže se je snadno naučíte.

Tradiční anglické písničky

Naleznete tam také tradiční anglické písničky rovněž s videonávody. S jejich pomocí tak budete moci procvičovat anglická slovní spojení, nová slovíčka, anglickou intonaci a rytmus.

Co v eBooku naopak nenaleznete...

Podívejte se, jak to vypadá uvnitř v eBooku...

Ukázka hry, která pomáhá opakovat slovíčka.

Ukázka hry, která rozvíjí mluvení.

V eBooku jsem pro vás připravila spoustu videoukázek, díky kterým budete vidět, jak konkrétně pracovat s písničkami a s říkankami.

Vím, že plánování lekce zabírá mnoho času, ale nemusí to tak být.

Jaké by to bylo mít v ruce jednoduchý nástroj na to si lekci vytvořit za zlomek času a přitom přesně podle vašich představ?

Představte si, že máte vše na jednom místě. Hry, říkačky i písničky na nejběžnější témata.

Máte plán hotový během dvou minut a pak už si jen sbalíte pomůcky a hurá za dětmi. Žádné dlouhé hledání na internetu. 

Jaké by to bylo cítit se sebevědomě  v tom, jak děti učit a jak je zaujmout. 

Představte si úspěšnou lekci, kdy na konci odcházíte s úsměvem a pocitem, že se lekce povedla a děti z ní ani nechtěly odejít…

Na vaše úspěšné lekce vám ještě přibalím dárek…

BONUSOVÝ SEŠIT

Vím, jak je časově náročné  si hry a činnosti pro děti tvořit svépomocí a kolik námahy a vymýšlení to dá při každodenních povinnostech.

Proto jsem se rozhodla vám k eBooku Jak učit děti angličtinu bez učebnic ještě poslat dárek ve formě bonusového sešitu s názvem 7 BONUSOVÝCH HER, který má hodnotu 200kč! 

Jedná se o sedm her včetně instrukcí a krásných obrázků, které si můžete vytisknout, nastříhat, zalaminovat a používat na vašich lekcích nesčetněkrát. V sešitu naleznete návody, jak hry s dětmi realizovat, ale obrázky můžete využít i na spoustu jiných her, které vás napadnou. 

Kolik stojí tento eBook?

Standardní cena tohoto ebooku je 750 Kč.

Standardní cena v Eurech je 32 Eur.

NYNÍ teď a TADY je cena pro vás zvýhodněná na 490 Kč/ 21 Euro.

V e-booku se dozvíte hodnotné a kvalitní informace, které vám skutečně pomohou vést vaše lekce efektivně.

 Obdržíte praktické tipy, jak přistupovat k dětem, aby vás s radostí následovaly. 

Získáte materiály na vytištění, které si budete moci na svou lekci vzít. 

Budete mít zásobník neotřelých her, které můžete využívat na jakákoliv témata. 

Obdržíte texty originálních i tradičních písniček a říkaček včetně videonávodů, takže budete vědět, jak s nimi pracovat.

Proč stojí eBook víc než tištěná kniha?

Tento eBook není jenom kniha. Je to spíše takový rozcestník, který vám podává nejen hodnotné informace o tom, jak učit děti anglicky, ale také vás odkazuje na 29 videoukázek, které samotné mají hodnotu 400Kč.

Součástí tohoto eBooku je také bonusový sešit, který má dohromady 35 stran se skvělými materiály na vytištění, které můžete používat opakovaně. Samotná hodnota tohoto bonusu je 300Kč.

Podívejte se, co o eBooku říkají ostatní…

Jako lektorka angličtiny sbírám ráda nové nápady pro svou výuku. Lekce připravuji tak, aby bavily mě i mé malé žáčky. Materiálů na výuku angličtiny je všude velká spousta, ale těch, které se věnují výuce malých dětí je jenom hrstka. V ebooku od Kariny jsem našla velkou inspiraci i materiály ke stažení a vytištění pro instantní použití. Karina ví, jak na děti v různých věkových kategoriích. Určitě doporučuji jak lektorům tak rodičům, kteří se věnují angličtině svých dětí.
EBooků, které by pomohly začínajícím lektorům s přípravou lekcí je na trhu opravdu málo a tak jsem práci této lektorky velice ocenila. Teoretický vhled o pozornosti a soustředěnosti dětí podle věku v rámci výuky angličtiny je skvělým startem v této publikaci. Autorka vás jako zkušená lektorka provede krok za krokem procesem, který je třeba nastavit si pro přípravy jednotlivých lekcí. Velká zásoba her, říkanek a písniček je něco, co se každému lektorovi hodí mít po ruce a přesně tady najdete vše pohromadě a pěkně popsané vč. videoukázek i krásných autorských ilustrací. Jako bonus je pracovní list a materiály ke hrám k tisku přímo pro děti, které si mohou vzít na hodinu angličtiny. Všem vřele doporučuji!
Jako učitelka na 1. stupni ZŠ využívám s dětmi při výuce angličtiny co nejvíce hravou formu. I přesto, že už mám také spoustu zásob aktivit a her, tento ebook mi ukázal mnoho nových zábavných činností. Oceňuji profesionalitu, praktičnost ebooku, najdete v něm opravdu velkou inspiraci, kterou využijete jak v mateřské škole, tak na prvním stupni. Musím zmínit i názorné ilustrace, které doporučuji vytisknout a hned si vybavíte danou hru a můžete ji rychle použít. 🙂 Bonusový ebook 7 bonusových her je také nabitý zábavnými hrami, jednoduše, stručně vysvětleno, což v dnešní době velmi oceňuji. Těším se, až všechno vyzkouším s mými žáky, věřím, že si užijeme spoustu zábavy při učení. 🙂
Jako učitelka angličtiny na základní škole mám zkušenosti s výukou jazyka s dětmi od 8 let. Čím dál tím víc mě láká práce i s těmi mladšími. Vždycky jsem se ale bála, jak bych lekci utáhla. Přeci jen jsem ze školy zvyklá pracovat i s učebnicí a pracovními listy. Díky tomuto eBooku jsem si uvědomila, že to jde i bez toho. Básničky, písničky a hry v různých variantách – to je vše, co je třeba a tady to je všechno naservírované na jednom místě a to včetně videoukázek. Není tedy potřeba už dohledávat či vymýšlet melodie a doprovodná gesta. eBook bych doporučila všem, kteří chtějí začít s výukou dětí ve věku 3 – 9 let, ale i těm, kteří již učí, a příprava jim zabírá příliš mnoho času. Tohle je skvělý pomocník. Tleskám!
girl, baby, child

Možná vás ještě napadají nějaké otázky, například....

Jsou hry a činnosti v eBooku zpracované podle témat? Ne, hry se dají aplikovat na jakákoliv témata podle toho, co zrovna vy s dětmi probíráte.

Je eBook určen jen pro začínající učitele? V eBooku jsou kvalitní informace pro začínající učitele, ale inspiraci zde naleznou i zkušení učitelé. Jsem přesvědčená, že dobrý učitel se učí celý život…  

Jaká úroveň angličtiny se zde pro děti využívá? Hry a činnosti v eBooku jsou určené pro děti, které zatím ještě nemají angličtinu na komunikativní úrovni. 

Chcete se mne ještě na něco zeptat? Napište mi na: info@englishland.cz

OBJEDNEJTE SI EBOOK JAK UČIT DĚTI ANGLIČTINU BEZ UČEBNIC TEĎ A TADY...

Pouze tady a teď nabízím pro vás skvělou možnost obohatit váš kurz Play in English o další inspiraci, kterou naleznete v e-booku Jak učit děti anglicky bez učebnic za zvýhodněnou cenu. 

Možná se ptáte, jaký je rozdíl mezi online kurzem Play in English a tímto e-bookem. 

Play in English je metodologický kurz, ve kterém jdeme opravdu do hloubky toho, jak s dětmi na angličtině pracovat. Součástí jsou také vypracovaná témata a k nim výukové obrázky, na míru vymyšlené aktivity, hry a činnosti.

E-book Jak učit děti anglicky bez učebnic obsahuje zábavné hry, které se dají nakombinovat s jakýmkoliv tématem na vašich lekcích. Dále pak také písničky a básničky. Společně je tedy kurz Play in English a tento e-book skvělá inspirace na vaše báječné lekce angličtiny.