Srdečně vás zvu na online webinář.

Pokud toužíte po tom mít lekce AJ, kde děti nadšeně spolupracují a s radostí se zapojují, pak je tento webinář určený právě vám!

Délka: 60 minut

Zde prosím vyplňte registrační formulář a webinář vám přijde na váš e-mail.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Karina Černá, EnglishLand, IČO 87366606) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti angličtina pro děti. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Co vám na webináři prozradím?

Popíši vám, jak děti aktivně zapojit do lekce tak, aby nadšeně spolupracovaly.

Dám vám konkrétní tipy, jak děti povzbuzovat k mluvení bez ostychu.

Podíváme se na zoubek tomu, když děti na lekci neposlouchají, strhávají na sebe pozornost a narušují lekci.

Prozradím vám pár konkrétních her, které budou děti i vás bavit.

Workshopem vás provede...

Karina Černá, metodička a lektorka anglického jazyka pro děti, která se specializuje na předškolní děti s přesahem na první stupeň ZŠ.

Karina vystudovala pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy obor Učitelství pro MŠ a Montessori kurz v Irsku ukončený diplomem. 

V Anglii úspěšně složila mezinárodní zkoušku z angličtiny FCE a v Čechách získala TEFL certifikát pro výuku angličtiny. Neustále se vzdělává v oblasti výchovy a vzdělávání dětí v Čechách i v zahraničí. 

Nyní se věnuje projektu Englishland, pod kterým vyučuje AJ pro děti a kde vytváří pomůcky pro lektory a rodiče.

V průběhu online webináře Vám řeknu také více informací o online programu:

MagicLAND - movement and music games for children

V tomto kurzu získáte ucelený přehled pohybových a hudebních her na angličtinu pro děti, které Vám všechny jednoduše vysvětlím. 

Podíváme se podrobněji i na metodologii. To znamená například, kdy nejlépe můžete hry zařadit do lekce, aby děti vnímaly pravidla a udržely pozornost, jak můžete děti motivovat, kolik her můžete na jedné lekci využít, jak hry provádět s větší skupinou atd. 

Pro koho je online webinář VYBURCUJTE DĚTI NA ANGLIČTINĚ K AKCI určen?

Tento webinář je určen pro učitele angličtiny pro děti především předškolního věku a mladšího školního věku. Inspiraci zde však mohou najít i rodiče, kteří rozvíjejí děti v angličtině doma. 

Webinář je určen pro vás, jestliže:

Pojďte se mnou vyburcovat děti k akci a namotivovat je k angličtině...

Máte k online webináři nějaký dotaz? Napište mi na: info@englishland.cz