online kurz Traditions

Rozvíjíte děti v angličtině a hledáte neustále  NOVÉ a ATRAKTIVNÍ materiály?

Obohaťte vaše portfolio o originální aktivity!

CO PRO VÁS MÁM?

8 modulů na téma Traditions a do každého jsem pro vás vložila:

Během roku se setkáváme s významnými svátky, na které jsem pro vás připravila aktivity přímo šité na míru předškolním dětem a dětem na prvním stupni ZŠ.
Vše jsem pro vás zabalila do online kurzu Traditions.

Co v něm najdete?

EASTER

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

CARNIVAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

BIRTHDAY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

HALLOWEEN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

THANKSGIVING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

CHRISTMAS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ST. VALENTINE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ST. PATRIC

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kdo jsem?

Jsem metodička a lektorka angličtiny pro děti. To znamená, že pro vás vymýšlím na angličtinu hry, aktivity, pomůcky a písničky tak, aby se děti s vámi učily smysluplně a s radostí.

Zároveň mě baví se zamýšlet nad tím, jak s dětmi pracovat, aby s námi nadšeně spolupracovaly. 

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy obor Učitelství pro MŠ a Montessori kurz v Irsku ukončený diplomem. V Anglii jsem úspěšně složila mezinárodní zkoušku z angličtiny FCE a v Čechách získala TEFL certifikát pro výuku angličtiny.

S dětmi pracuji již dvacet let. Nejprve jsem začínala jako au-pair v anglickém Brightonu a italském Milánu. Potom jsem pracovala v Montessori mateřské škole v irském Dublinu. Měla jsem tak spoustu nádherných příležitostí vzdělávat děti v anglickém jazyce.

Své nadšení šířím dál a tak jsem pro vás vytvořila unikátní online kurz Mummy and me, kde vám předám ucelený návod, jak s angličtinou doma začít a setrvat. Díky tomu se brzy s dětmi budete moci bavit v angličtině. 

Připravila jsem pro vás unikátní program, ve kterém naleznete...

6 Modules

V Každém modulu naleznete 4 až 5 témat, na kterých jsou postavené lekce. Jsou to témata dětem blízká. Na každé téma mám pro vás připravené aktivity, obrázky a zábavné hry, díky kterým nastartujete se svými dětmi angličtinu hravým způsobem.

Activity planning

V kurzu vám prozradím, jak naplánovat aktivity tak, aby děti bavily a na angličtinu s vámi se těšily. Budete mít možnost se inspirovat v tom, jaké aktivity dětem nabízet. Zároveň budete mít příležitost se nedržet přesně plánu a nechat prostor improvizaci pro případ, že vaše dítě bude v danou chvíli zajímat jiné téma.

Materials

Dostanete ode mne sadu materiálů na vytištění, díky kterým budete děti učit zábavně a originálně. Vše je založeno na dětské hře a každodenních činnostech a situací, které dítě obklopují.
To dává dítěti maximální smysl, využitelnost a zapamatovatelnost.

Know how


Nebudete muset zdlouhavě vyhledávat aktivity na internetu, které spolu ani nesouvisí. Nabízím vám tu propracované know how, díky kterému s dětmi anglicky doma konečně začnete a vydržíte. Tyto aktivity na sebe logicky navazují. Tím pádem hezky upevňují slovíčka i gramatiku a hlavně celkové přemýšlení v angličtině!

Co v kurzu naopak nenaleznete...

Na co se v kurzu můžete těšit?

Bonusy ke kurzu...

Níže jsou bonusy, které ode mne dostanete jako dárek ke kurzu Play in English.

Představte si, že...

...už konečně máte v ruce plán jak začít doma s angličtinou. Stačí se do toho jen pustit!

...rozvíjíte vaše dítě hravým způsobem v angličtině a máte přesný přehled, jak je vaše dítě daleko.

...si budete společné anglické chvilky doma užívat, jelikož budete mít propracovanou metodiku.

...připravíte vašemu dítěti lepší podmínky pro vstup do anglické školy, protože mu předáte základy angličtiny.

Jak bude kurz probíhat?

Celý kurz probíhá online a začíná 1.4. 2024 a protože je kurz obsáhlý, bude se vám otevírat postupně. 

V pondělí 1.4. 2024 vám přijde e-mail s přihlašovacími údaji ke kurzu, který probíhá online. Videa si budete moci pouštět dle vašich časových možností. V kurzu naleznete čtyři moduly. Moduly vám budou zpřístupněny postupně každý týden jeden modul. Informovat vás o tom budu e-mailem. Přístup ke kurzu budete mít dva roky, takže budete mít dostatek času ho projít, ale zároveň je čas ohraničený, aby vás to motivovalo se do toho pustit. 

Pojďte si přečíst detailněji, co se v každém modulu dozvíte...

V tomto modulu se podíváme na tato témata: COLOURS, PETS, FARM ANIMALS, ZOO ANIMALS.

Začneme hezky barevně a zlehýnka, ale nezůstaneme jen u slovíček. V kurzu vás naučím, jakým způsobem si můžete s dětmi v angličtině hrát a mluvit s nimi anglicky přirozeně při hře. Podíváme se na to, jak často se angličtinou zabývat a jak ji můžete nenásilně vsunout do běžného dne.

V tomto modulu se podíváme na tato témata: FAMILY, CLOTHES, SPORT, JOBS.

Od oblíbených zvířátek plynule přejdeme k lidem. Ukážu vám, jak můžete motivovat vaše děti k mluvení a položit tak základy k tomu, aby v angličtině začaly přemýšlet.

K dispozici ode mne budete mít spousta materiálů na vytištění. Využívat však budete i běžné věci okolo vás včetně hraček. 

V tomto modulu se podíváme na tato témata: FOOD, DRINKS, SWEETS, FRUITS, VEGETABLE. 

Zde budeme zábavnou formou rozebírat základní potraviny. Děti se také naučí říkat si o jídlo a další užitečné věci, jako je například objednat si zmrzlinu.

K ostatním tématům se budeme postupně vracet a nenásilně je opakovat. Dětem se tak vše krásně propojí, aby to, co se už naučily si co nejlépe pamatovaly. 

V tomto modulu se podíváme na tato témata: THINGS AROUND ME, IN THE KITCHEN, TRANSPORT, OUTSIDE.

Budeme kreativní a budeme vést děti k tomu, aby se dívaly kolem sebe a učily se pojmenovávat základní věci a rozuměly základním větám. Angličtina už pro děti nebude cizí!

V tomto modulu se podíváme na tato témata: IN THE CASTLE, FAIRIES, WITCHES AND WIZARDS, SIMPLE STORIES.

Čeká vás pohádkový modul, který bude jistě vaše děti bavit. Budeme trochu tvořit a seznámíte děti s jednoduchými pohádkami, které hravě rozšíří jejich slovní zásobu. Posuneme angličtinu zase kousek dál!

Podíváme se v něm na tato témata: CREATING ANIMALS, CREATING PEOPLE, CREATING THINGS,  FAIRY TALES.

Nyní budou děti již znát nějaké základy a na ně budeme stavět. Tento celý modul je opakovací. Budeme se v něm vracet k již probraným tématům velmi hravou a zajímavou formou pomocí ART and CRAFT. Budete si moci s dětmi podle návodu vyrábět věci a díky tomu opakovat vše, co se s vámi doposud naučily. Děti tak budou obklopovány stejnou slovní zásobou, díky čemuž si slovíčka a věty snadno osvojí. Proto je tento model pro děti velmi přínosný. 

Kolik stojí tento online kurz?

 

Cena tohoto kurzu je 5000 Kč/ 209 Eur.

V čem je tento online kurz unikátní?

Díky tomuto kurzu konečně s angličtinou doma začnete efektivně. To znamená, že budete mít plán s aktivitami, které mají smysl a promyšleně na sebe navazují. Vzbudím ve vás nadšení pro angličtinu, které pak předáte svému dítěti/ dětem doma. 

Mým cílem je, abyste na konci tohoto kurzu viděli, že se vaše dítě v angličtině posunulo a že aktivity ho s vámi baví. 

Dostanete ode mne sešit plný aktivit společně s výukovými obrázky, které budete moci vypracovávat společně s dítětem. 

Navíc vám dám návod, jak si můžete jednoduše vyrobit zábavné pomůcky včetně šablon a zpestřit si tak angličtinu. 

Především však ale získáte smysluplný plán, díky kterému se na cestě neztratíte, ale naopak budete vědět, že jdete správným směrem. 

Vše jsem pro vás přehledně zpracovala prostřednictvím názorných videí a textu, takže velice jednoduše pochopíte zadání a po každém tématu se budete těšit, až vše budete moci předávat vašemu dítěti. 

Ke kurzu navíc poskytuji…

Jsem přesvědčená, že vám tento kurz otevře dveře k zábavné a kreativní angličtině. Možná se ale ptáte, co když toto není váš styl? Co když se vám tento online kurz prostě nebude líbit? 

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni, proto poskytuji týdenní garanci na vrácení peněz od momentu zahájení online kurzu, pokud se rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši. 

Podívejte se, co o mé práci říkají ostatní...

"Moc děkuji za úžasné nápady, aktivity, metodickou propracovanost. Načerpala jsem od Vás spoustu inspirace na své lekce angličtiny. Podařilo se mi do svých lekcí dostat více dynamiky, energie, děti jsou nadšené a mě ta práce baví čím dál víc. Ještě jednou velké díky."

"U Kariny jsem našla velkou inspiraci i materiály ke stažení a vytištění pro instantní použití. Karina ví, jak na děti v různých věkových kategoriích. Určitě doporučuji jak lektorům tak rodičům, kteří se věnují angličtině svých dětí."

"Online program Magicland jsem již u vás minulý rok absolvovala 😉. Děkuji i za toto video !! 🤗 Jste úžasná! Mohla byste inspirovat nejen učitele angličtiny, ale i ostatní pedagogy hlavně v přístupu k malým dětem a v motivaci dětí. Hltám každé vaše slovo a nápad !!!"

"Autorka vás jako zkušená lektorka provede krok za krokem procesem, který je třeba nastavit si pro přípravy jednotlivých lekcí. Velká zásoba her, říkanek a písniček je něco, co se každému lektorovi hodí mít po ruce a přesně tady najdete vše pohromadě a pěkně popsané vč. videoukázek. Všem vřele doporučuji!"

"Oceňuji profesionalitu a praktičnost, najdete zde opravdu velkou inspiraci, kterou využijete jak v mateřské kole, tak na prvním stupni. "

"Všechno naservírované na jednom místě a to včetně videoukázek. Není tedy potřeba už nic dohledávat či vymýšlet. Tohle je skvělý pomocník. Tleskám!"

Možná vás ještě napadají nějaké otázky, například...

Jak bude online kurz probíhat? V den začátku kurzu vám na e-mail přijdou přístupy do členské sekce, kde se vám program otevře. Vy si ho pak budete moci pustit z pohodlí vašeho domova a v čase, který vám nejlépe vyhovuje. Kurz začíná 1. 4. 2024.

Musím umět mluvit anglicky? Pro tento kurz byste měli ovládat alespoň nějaké základy angličtiny a především chuť se také v angličtině posouvat, jelikož jste pro dítě vzor. Když vaše dítě uvidí, že vás angličtina baví a že se jí rádi věnujete, je větší pravděpodobnost, že se vás bude snažit napodobit. 

Kolik času budu potřebovat na celý kurz? Kurz je obsáhlý a proto vám ho budu otevírat postupně po dobu čtyř týdnů. Tzn. každé pondělí jeden modul. Během této doby vám předám know how k 12ti tématům. Každé téma vám může zabrat přibližně týden až čtrnáct dní. Záleží však na vašich časových možnostech. 

Pro jakou věkovou skupinu je kurz zaměřený? Kurz je vhodný především pro předškolní věk a i pro děti 1. – 2. třídy ZŠ. 

Jak dlouho budu mít přístup do kurzu? Přístup budete mít dva roky. 

Chcete se mne ještě na něco zeptat? Napište mi na: info@englishland.cz

Objednejte si tento online kurz tady a nyní za tu nejlepší možnou cenu

Tento online kurz je jedinečný, plný nápadů, tipů a strategií. Díky němu získáte spousta inspirace pro výuku angličtiny doma. Budete si více věřit a budete se na společný čas strávený s dítětem nad angličtinou těšit. 

POJĎTE VSTOUPIT DO UNIKÁTNÍHO METODOLOGICKÉHO KURZU MUMMY AND ME…