Chcete hrát s dětmi zábavné hry na lekcích angličtiny?
Líbilo by se vám je mít na jednom místě pěkně po ruce?

Pak tu pro Vás něco mám!

Jako lektorku angličtiny pro děti mě štvalo, že jsem si někdy při plánování lekce nemohla vzpomenout na skvělé hry, které znám a tak jsem pořád vymýšlela nové…

Přitom ty mé osvědčené jsou prostě super!

Rozhodla jsem se je sepsat na kartičky, které budou sloužit mně i ostatním lektorům.

Stačí je jen vytisknout a vystřihnout. 

Úmyslně jsem je navrhla tak, aby byly jak já říkám „teacher’s friendly“, takže jejich příprava je jednoduchá a šetří vaší tiskárnu.

Pokud už také nechcete plýtvat svůj drahocenný čas a vymýšlet dokola nové hry, pak jsou pro vás kartičky jak stvořené…

Kdo jsem?

Jsem autorka projektu Englishland, lektorka angličtiny a učitelka předškolních dětí. 

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy obor Učitelství pro MŠ a Montessori kurz v Irsku ukončený diplomem. V Anglii jsem úspěšně složila mezinárodní zkoušku z angličtiny FCE a v Čechách získala TEFL certifikát pro výuku angličtiny.

S dětmi pracuji již dvacet let většinou jako učitelka a lektorka, kterou jsem se stala po pobytech v anglicky mluvících zemích. 

Nyní předávám své zkušenosti dál a s radostí tvořím materiály pro děti. 

Aby se vám s kartičkami lépe pracovalo, připravila jsem je pro vás do eBooku s názvem:

HRY NA LEKCI ANGLIČTINY PRO DĚTI

Na co se v tomto eBooku můžete těšit?

Popis her

V eBooku popisuji, jak vám hry skvěle poslouží k tomu mít úspěšné lekce, ve kterých děti rády spolupracují a vy je výborně vedete. Dozvíte se, co jsou to warm-up a educational games. Jaký je mezi nimi rozdíl a jak vám tyto hry mohou konkrétně pomoci děti efektivně vzdělávat. Naučím vás, kdy správně zařazovat klidové a dynamické hry, aby jste udrželi kázeň bez okřikování a s úsměvem na rtech.

Hry na kartičkách

V eBooku naleznete 40 her na kartičkách. Jsou rozdělené do dvou částí. V první části jsou warm-up games a ve druhé educational games. Warm-up games jsou krátké hry, díky kterým můžete skvěle vyplnit nějaký čas na lekci a děti si správně "naladit" na angličtinu. Prostřednictvím educational games děti naučíte téma, které zrovna potřebujete probrat.

Činnosti na kartičkách

Součástí jsou také činnosti na kartičkách, které můžete využít na různé hry. I ty jsem pro vás do eBooku pro inspiraci napsala. Můžete je však použít i jako omalovánky.

Jak kartičky vypadají?

Her na kartičkách je dohromady 40. Velikost kartiček je 11 x 14,5 cm, takže vám nezaberou moc místa a můžete si je i vzít pohodlně do kabelky přímo na lekci. 

Kartiček s činnostmi je celkem 20 a jsou také ve velikosti 11 x 14,5 cm. V eBooku popisuji 4 hry, jak je můžete využít. 

Co na kartičky říkají ostatní lektoři?

"Pro mě jako učitelku angličtiny jsou kartičky skvělým pomocníkem při plánování hodin. Nejen, že jsou stručně a srozumitelně popsané, ale také jsou přehledné a já nemusím zdlouhavě přemýšlet, jakou hru použít nebo vyhledávat další inspiraci. Dá se skvěle udržovat přehled o tom, které hry jste hráli v poslední době (jedna hromádka) a které se delší dobu na lekci neobjevily (druhá hromádka). Když zbyde na konci hodiny chvilka, tak i děti mohou vylosovat jednu kartičku a hru si zahrát."
"Na tomhle eBooku oceňuji jeho jednoduchost a konkrétní tipy na aktivity. Zaujmou každé dítě na lekci a lektor má vše po ruce. Výhodou je, že tolik nezatíží vaši tiskárnu. Líbí se mi, že jsem tam našla i kartičky s obrázky a pohybovými frázemi a děti pak mohou obrázky vzít, vymalovat a odnést domu. Autorky eBook je skvělým pomocníkem."
"Kartičky se hrami jsou skvělou pomůckou pro lektory, učitele i rodiče, kteří učí děti anglicky a docházejí jim nápady, chtějí mít hry uceleně pohromadě nebo vždycky po ruce nejde-li hodina tak, jak by měla. Hry se dají obměňovat podle tématu, věku nebo nálady a hodí se pro menší i starší děti. Neměly by chybět v kapse každého lektora angličtiny."

Kolik stojí tento eBook?

 Tento eBook s kartičkami stojí 260 Kč.

Za tuto cenu obdržíte dohromady 44 her, které budete mít po ruce na jednom místě. Stačí si jen vybrat hry, které chcete na lekci využít. Kartičky jsou skladné a lehké a tak si je můžete vzít i s sebou na lekci.  

V eBooku se dozvíte cenné informace, které hry na lekci využít, aby vám výborně sloužily ke klidným a úspěšným lekcím

Možná je to i váš příběh, že věčně hledáte nové a nové hry, nebo naopak začínáte a zásobníček her by se vám moc hodil. Každopádně vím z praxe, že takové hry na kartičkách vám ušetří mnoho času, hledání a vymýšlení. 

A představa, že máte hry po ruce je prostě fajn. 

Pokud Vás anglické hry na kartičkách zaujaly, objednejte si je nyní zde: