Na této stránce si objednáváte eBook Jak učit děti angličtinu bez učebnic za zvýhodněnou cenu

Pro platbu v Kč vyplňte formulář níže.

Pro platbu v Eurech klikněte TADY.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Jako lektorka angličtiny a sbírám ráda nové nápady pro svou výuku. Lekce připravuji tak, aby bavily mě i mé malé žáčky. Materiálů na výuku angličtiny je všude velká spousta, ale těch, které se věnují výuce malých dětí je jenom hrstka. V ebooku od Kariny jsem našla velkou inspiraci i materiály ke stažení a vytištění pro instantní použití. Karina ví, jak na děti v různých věkových kategoriích. Určitě doporučuji jak lektorům tak rodičům, kteří se věnují angličtině svých dětí.
Jako učitelka na 1. stupni ZŠ využívám s dětmi při výuce angličtiny co nejvíce hravou formu. I přesto, že už mám také spoustu zásob aktivit a her, tento ebook mi ukázal mnoho nových zábavných činností. Oceňuji profesionalitu, praktičnost ebooku, najdete v něm opravdu velkou inspiraci, kterou využijete jak v mateřské škole, tak na prvním stupni. Musím zmínit i názorné ilustrace, které doporučuji vytisknout a hned si vybavíte danou hru a můžete ji rychle použít. 🙂 Bonusový ebook 7 bonusových her je také nabitý zábavnými hrami, jednoduše, stručně vysvětleno, což v dnešní době velmi oceňuji. Těším se, až všechno vyzkouším s mými žáky, věřím, že si užijeme spoustu zábavy při učení. 🙂
Jako učitelka angličtiny na základní škole mám zkušenosti s výukou jazyka s dětmi od 8 let. Čím dál tím víc mě láká práce i s těmi mladšími. Vždycky jsem se ale bála, jak bych lekci utáhla. Přeci jen jsem ze školy zvyklá pracovat i s učebnicí a pracovními listy. Díky tomuto eBooku jsem si uvědomila, že to jde i bez toho. Básničky, písničky a hry v různých variantách – to je vše, co je třeba a tady to je všechno naservírované na jednom místě a to včetně videoukázek. Není tedy potřeba už dohledávat či vymýšlet melodie a doprovodná gesta. eBook bych doporučila všem, kteří chtějí začít s výukou dětí ve věku 3 – 9 let, ale i těm, kteří již učí, a příprava jim zabírá příliš mnoho času. Tohle je skvělý pomocník. Tleskám!
EBooků, které by pomohly začínajícím lektorům s přípravou lekcí je na trhu opravdu málo a tak jsem práci této lektorky velice ocenila. Teoretický vhled o pozornosti a soustředěnosti dětí podle věku v rámci výuky angličtiny je skvělým startem v této publikaci. Autorka vás jako zkušená lektorka provede krok za krokem procesem, který je třeba nastavit si pro přípravy jednotlivých lekcí. Velká zásoba her, říkanek a písniček je něco, co se každému lektorovi hodí mít po ruce a přesně tady najdete vše pohromadě a pěkně popsané vč. videoukázek i krásných autorských ilustrací. Jako bonus je pracovní list a materiály ke hrám k tisku přímo pro děti, které si mohou vzít na hodinu angličtiny. Všem vřele doporučuji!

Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na info@englishland.cz

Kontakt | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky